Elnynas.lt – A. Laucevičiaus elnių ūkis

Apie mus

Elnynas.lt – tai Algirdo Laucevičiaus elnyno internetinė svetainė. Čia galite rasti informaciją apie elnyno veiklą, komercinius pasiūlymus, sekti elnyno gyvenimą nuotraukų galerijoje, tiesioginėje transliacijoje.

Taurusis elnias (lot. Cervus elaphus) – senas Pabaltijo miškų gyventojas. Dabartinėje Lietuvos teritorijoje taurieji elniai gyveno jau ankstyvajame holocene. Kada jie išnyko, tiksliai nėra žinoma. Pirmosios Lietuvoje žvėrių apskaitos metu (1934 metais), Lietuvos miškuose gyveno tik apie 18 vienetų tauriųjų elnių. Šiandien po mūsų miškus jų laksto gausios kaimenės. Dėl gražios išvaizdos, neišrankumo maistui bei lengvo išlaikymo, taurieji elniai pradėti laikyti nelaisvėje aptvertuose voljeruose.

Mūsų elnyne auginami įvairaus amžiaus elnių patinai ir patelės. Jų skaičius nuolat svyruoja, kadangi atsiranda vis daugiau gamtos mylėtojų, norinčių įsigyti ir auginti tauriuosius elnius. Elnyne yra įrengtos gaudyklos, vykdome selekcinį darbą. Savo darbo rezultatais esame patenkinti. Elnyne auginami elniai yra be galo jaukūs, tad jų priežiūra virsta ne darbu, o lengvu ir maloniu tarpusavio bendravimu. Jeigu Jus domina mūsų auginami žvėrys – laukiame Jūsų mūsų elnyne!

Taip pat suteiksime Jums pagalbą – paaiškinsime Jums apie voljerų įsirengimą, ploto parinkimą, selekcinį darbą bei bendrą elnių priežiūrą.